سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

این سایت، متعلق به آموزشگاه مجازی اندیشه در شهر مقدس قم است که دوره‌های آموزشی در موضوعات اعتقادی، سبک زندگی و مهارت‌ورزی را به مخاطبان فرهیخته،‌ عرضه می‌کند. شما می‌توانید از اینجا با ما در ارتباط باشید. 

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. این کار برای ثبت نام کاربر در مرورگر و تشخیص هرزنامه و ربات ها از عامل انسانی انجام می‌شود.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که هش نیز نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا بتوانید تصویر پروفایل خود را انتخاب کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما برای سایر کاربران قابل مشاهده است.

رسانه

 اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکانی و جغرافیایی (EXIF GPS) همراه باشد. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

 اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید در مراجعه دوباره به سایت، جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها تا یک سال ذخیره می‌شوند.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما هنگام ورود به سایت گزینه «مرا به یاد داشته باشید» را انتخاب کنید و تیک بزنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. البته اگر خودتان از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. این کوکی بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتواهایی همچون ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره باشد. گاهی ممکن است ما برای این محتواها به سایت‌های دیگری ارجاع بدهیم. این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، تعامل شما را با محتوای مورد نظر ما را تحت نظارت قرار دهند و … . 

 

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما بخواهید رمز عبور خود را عوض کنید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره رمز عبور ثبت می گردد. این اطلاعات به همراه سایر اطلاعاتی که از شما در سایت ثبت می‌گردد، به صورت کاملا محرمانه نزد ما برای سهولت استفاده شما از سایت باقی می‌ماند. این اطلاعات به هیچ سایت، نهاد، شخص یا گروهی واگذار نخواهد شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

 اگر جایی در سایت نظر بدهید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما به دیدگاه شما اهمیت داده ایم. 

ما مشخصات کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، و اطلاعات شخصی ای که از خود در پنل کاربری تکمیل کرده‌اند، را نگهداری و ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند. این اطلاعات به دیگران داده نمی‌شود. 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظر داده‌اید، و دیگر نمی‌خواهید حساب کاربریتان موجود باشد یا می‌خواهید نظرتان را حذف کنید، می‌توانید درخواست کنید تا ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی هستیم، نمی‌شود.

به بالای صفحه بردن